Pokaż zdjęcie
Cała Polska
Szkół: 573

16 listopada 2016

Szanowni Nauczyciele,

dziękujemy za zgłoszenie szkoły do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. W tym roku zgłosiło się ponad 500 szkół!

Przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie drugich klas szkół ponadgimnazjalnych oraz trzecich klas techników. Pozostali uczniowie mogą wypełnić test i również wziąć udział w etapie wojewódzkim, ale nie będą już brani pod uwagę w dalszej kwalifikacji.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się we wtorek, 22 listopada o godzinie 10:00, w każdej szkole, która zgłosiła się do udziału w konkursie.

W piątek (18 listopada) oraz w poniedziałek (21 listopada) będziemy wysyłać do Państwa test wraz z modelem odpowiedzi oraz instrukcję, która pomoże Państwu w sprawnym przeprowadzeniu eliminacji szkolnych. Korespondencja zostanie do Państwa wysłana mailowo, na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Zadaniem Nauczyciela Prowadzącego będzie wydrukowanie odpowiedniej ilości testów dla uczniów oraz przeprowadzenie pierwszego etapu konkursu wg instrukcji. Przypominamy, że Dyrektor szkoły powołuje na czas realizacji etapu szkolnego dwuosobową Komisję Szkolną, której przewodniczącym jest Nauczyciel Prowadzący.

Prosimy pamiętać, że warunkiem uczestnictwa niepełnoletniego ucznia w etapie szkolnym jest dostarczenie Nauczycielowi wypełnionych oświadczeń rodzica lub opiekuna prawnego (do pobrania na stronie internetowej).

Prosimy Nauczycieli Prowadzących o dopilnowanie wszystkich kwestii organizacyjnych oraz dokładne zapoznanie się z regulaminem.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami:
kontakt@olimpiadasolidarnosci.pl
tel. 58 308 43 28

Zespół Fundacji

COPYRIGHT FUNDACJA CENTRUM SOLIDARNOŚCI

DEV:Tru Studio