Pokaż zdjęcie
Cała Polska
Szkół: 573

12 października 2017

Co o udziale w Olimpiadzie Solidarności sądzą jej uczestnicy z poprzednich lat? Czy była dla nich ciekawą przygodą? Co najlepiej zapamiętali?

mgr Izabela Szczygieł, nauczyciel prowadzący drużynę z województwa małopolskiego (II miejsce w IV edycji konkursu):

„Było to niezwykle doświadczenie, ale i zarazem duże wyzwanie- stworzenie drużyny i zgranie zespołu, który się rozumie, potrafi współpracować i wypracować kompromis. Wymagało to wprawdzie poświecenia czasu i pełnego zaangażowania się nauczyciela w przebieg realizacji postawionych zadań, ale zaowocowało sukcesem, z którego do dziś jesteśmy dumni”

Anna Michalska, drużyna z województwa małopolskiego:
„Olimpiada Solidarności dała mi bardzo dużo nie tylko pod względem nagród (które są świetne ;)) ale i pod względem przeżyć, doświadczeń, odwiedzonych miejsc i poznania naprawdę wspaniałych ludzi”

Michał Zajda, drużyna z województwa małopolskiego:

„Olimpiada Solidarności dała mi coś czego nie dała mi żadna inna olimpiada- mianowicie nauczyła mnie radzić sobie z wystąpieniami publicznymi oraz a może i przed wszystkim Olimpiada to ludzie, z którymi zawiązałem znajomości i wspomnienia, które pozostaną na całe życie”

Poniżej drużyna województwa małopolskiego podczas gali wręczenia nagród IV edycji Olimpiady Solidarności, Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu.

                                                                                                                   

 

 

 

COPYRIGHT FUNDACJA CENTRUM SOLIDARNOŚCI

DEV:Tru Studio