Pokaż zdjęcie
Cała Polska
Szkół: 573

11 marca 2024

W związku z brakiem porozumienia ze współorganizatorem etapu szkolnego X edycji Konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”, Zarząd Fundacji Centrum Solidarności podjął decyzję o kontynuowaniu Olimpiady samodzielnie.

W związku z powyższym, pragniemy Państwa poinformować, że terminy zarówno etapu wojewódzkiego jak i kolejnych etapów Konkursu zostają zmienione. Etap wojewódzki odbędzie się jeszcze w tym roku szkolnym, natomiast wizyta studyjna i finał, w przyszłym roku szkolnym.

Chcąc utrzymać wysoką jakość realizacyjną, potrzebujemy trochę więcej czasu dla pozyskania brakujących środków finansowych. W zakładce „Materiały źródłowe” opublikowaliśmy już materiały przygotowujące młodzież do udziału w etapie wojewódzkim. Prosimy o śledzenie dalszych informacji na naszej stronie olimpiadasolidarnosci.pl.

Z wyprzedzeniem co najmniej miesięcznym, w „Aktualnościach” na stronie Olimpiady poinformujemy Państwa o terminie etapu wojewódzkiego, a w dalszych komunikatach podamy też terminy wizyty studyjnej i finału X edycji.

Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.

COPYRIGHT FUNDACJA CENTRUM SOLIDARNOŚCI

DEV:Tru Studio